נ.ה

רפלקסולוגית

     

פארי יקרה, רוצה להודות לך על טיפול מיוחד ונפלא. מרגישה שהעברת אותי תהליך רגשי וחיברת אותי להבנה של מהו אוכל עבורי ולמה הוא משמש לי כסוג של מכשול. מעבר לזה, ובלי שאצליח להבין מה ואיך, קרה גם איזשהו קסם. כזה שגרם לי לא לרצות לאכול יותר פחמימות ממכרות וסוכר קשה להסביר אבל גם אי אפשר להתכחש. עשית מעשה קסם ובזכותך כבר ירדתי יפה במשקל. ממש מודה לך על הטיפול והלוואי ותצליחי לעזור לעוד הרבה אחרים כפי שעזרת לי.

קריסטינה דרוזדובסקי

צלמת

     

תודה , כי בזכותך גילית שלגוף שלי הרבה יותר נעים ללא גלוטן. למרות שהשיטה שלך היא גמילה מפחמימות וסוכרים:) יומיים אחרי הטיפול ... רק יומיים שלא נגעתי בפחמימות הבנתי שהגוף שלי מגיב ממש אחרת לאוכל. אחרי 38 שנים גיליתי "ששירותים" אחרי כל ארוחה זה לא חובה , זה גם לא דבר בריא כמו שכולם אמרו לי עד עכשיו. בזכותך גם ירדתי כמה קילו - שזה תמיד נחמד 😄 וכל זה לא היה בכלל קשה , דקה אחרי שיצאתי מטיפול לא היו לי חשכים לדברים שאני בדרך כלל אוהבת לנשנש. אני קוראת לזה קסם !

גבריאלה קמה שיר

מנחה, מטפלת ומרצה

     

שנינו הגענו לפארי על מנת להיגמל מסוכר ופחמימות ריקות. הטיפול שלה עבד מהר מאד ובפשטות, ללא מאבק. היום,לאחר כחצי שנה, חזרנו לאכול סוכו ופחמימות, אך הכמות קטנה מאד וכבר אין תחושה של התמכרות. אני ממחיצה מאד לעבור אתה את התהליך. היא מקצועית, קשובה ואחראית.