מור קציר

הורות משנה חיים- הדרכת הורים

     

אני אתחיל מהסוף - אני בהודיה עצומה ל פארי נתלי לב ארי המדהימה, שהיא לגמרי פיה או קוסמת או מה שזה לא יהיה שהוא פשוט וואו אחד גדול. לפני חודשיים נתפסה לי העין המתנה של פארי - שהציעה גמילה מסוכר וגלוטן בטיפול אנרגטי. סקפטית צינית חובבת קולה ובצקים שכמותי, לא האמנתי אבל פניתי וביקשתי את המתנה. הגעתי לטיפול, דיברנו, הכרנו, נשמנו ופארי הבטיחה שזה עובד גם על נשים ספקניות... הגעתי הביתה וכבר לא היה לי חשק לחלות של שבת, ולא לקולה במקרר ולא לעוגה.. והייתי סגורה שיקח יומיים ואחזור לשגרה. יומיים הפכו לשבוע ולחודש ועוד.. האדישות לסוכר וגלוטן נשארה והחשק לא חזר. גם לא מול שולחן עמוס פשטידות ופסטות בשבועות. אז אין לי שום הסבר רציונלי למה שפארי עושה ולקח לי מלא זמן לכתוב כי כל הזמן ציפיתי לנפילה (ספקנית כבר אמרתי) - אבל יש לי תוצאות מדהימות בפועל, בטן קלילה ושישה קילו פחות (בחודש וחצי בערך..) אז תודה תודה תודה אם אתן מחפשות שינוי - אני ממליצה בחום על פארי.

רוני כרם פז

מורה לאומנות, סופרת, ציירת ומאיירת

     

הגעתי לקליניקה של פארי לגמרי במקרה. לא שמעתי על השיטה ואפילו לא ידעתי שאני סובלת מהתמכרות לסוכר מעובד ופחמימות ריקות... במהלך הטיפול פארי שאלה אם יש עוד משהו שאני רוצה להפסיק ועניתי בלי לחשוב: קולה זירו. זאת באמת התמכרות מטופשת... פארי הסבירה לי בסבלנות מה עומד לקרות ואז במשך שעה שכבתי ונמנמתי, נחתי בעיניים עצומות, ופארי, כמו פייה, ריחפה סביבי וככל הנראה עשתה קסמים, כי מאז אותו יום אין לי חשק לאכול שום בצק, שום סוכר מעובד ואפילו לא קולה זירו. אני מרגישה הרבה יותר קלה, ובשליטה. פארי שואלת אותי מידי פעם מה שלומי ונותנת לי טיפים להמשך. בקיצור, אני מאוד מרוצה וממליצה בחום.

הדס הורדי

רעיונאית

     

הגעתי לפארי בכדי להפרד מהצורך הגופני בסוכר וגלוטן הפגישה היתה ממוקדת וקשובה משולבת בשאלות מכוונות להתבוננות ודיוק הצורך שלי. על המיטה הרגשתי נינוחה להתמסר ולתת לפארי לעשות את שלה ולגוף שלי - את שלו. את האפקט ראיתי בגדול בפעם הראשונה שהזמנו פיצה הביתה והתחוור לי שזה ממש לא מפעיל אותי ואני - אדישה- בדיוק כמו שפארי אמרה שיהיה. זו היתה תגלית גדולה והקלה רצינית, הידיעה שהגוף שלי לא מופעל כמו קודם אפשרה לי המון שקט ובהירות . ועכשיו אני פנויה להתפנות לטפל בחלקים הרגשיים שנמצאים שם ולעשות ריפוי מהשורש, מתוך הקשבה לי ובאמת בלי מאמץ. תודה פארי, זו מתנה גדולה ואת בעצמך מתנה.

ויקי צור

מטפלת רגשית

     

פארי יקרה רוצה לומר לך תודה. הגעתי אליך מבלי לדעת בדיוק מהו הקסם שתפעילי עליי, ובזכות הרוגע והבטחון המקצועי שלך, יכולתי להתמסר ואפילו להירגע. עדיין מסתובבת בעולם, עם השפעת הקסם. מפתיעה את עצמי כל פעם מחדש, על היכולת שלי לא לרייר מול סוכרים וחיטה. זכיתי. את אלופה 💪🏻💜

קריסטינה דרוזדובסקי

צלמת

     

תודה , כי בזכותך גילית שלגוף שלי הרבה יותר נעים ללא גלוטן. למרות שהשיטה שלך היא גמילה מפחמימות וסוכרים:) יומיים אחרי הטיפול ... רק יומיים שלא נגעתי בפחמימות הבנתי שהגוף שלי מגיב ממש אחרת לאוכל. אחרי 38 שנים גיליתי "ששירותים" אחרי כל ארוחה זה לא חובה , זה גם לא דבר בריא כמו שכולם אמרו לי עד עכשיו. בזכותך גם ירדתי כמה קילו - שזה תמיד נחמד 😄 וכל זה לא היה בכלל קשה , דקה אחרי שיצאתי מטיפול לא היו לי חשכים לדברים שאני בדרך כלל אוהבת לנשנש. אני קוראת לזה קסם !

גבריאלה קמה שיר

מנחה, מטפלת ומרצה

     

שנינו הגענו לפארי על מנת להיגמל מסוכר ופחמימות ריקות. הטיפול שלה עבד מהר מאד ובפשטות, ללא מאבק. היום,לאחר כחצי שנה, חזרנו לאכול סוכו ופחמימות, אך הכמות קטנה מאד וכבר אין תחושה של התמכרות. אני ממחיצה מאד לעבור אתה את התהליך. היא מקצועית, קשובה ואחראית.

נ.ה

רפלקסולוגית

     

פארי יקרה, רוצה להודות לך על טיפול מיוחד ונפלא. מרגישה שהעברת אותי תהליך רגשי וחיברת אותי להבנה של מהו אוכל עבורי ולמה הוא משמש לי כסוג של מכשול. מעבר לזה, ובלי שאצליח להבין מה ואיך, קרה גם איזשהו קסם. כזה שגרם לי לא לרצות לאכול יותר פחמימות ממכרות וסוכר קשה להסביר אבל גם אי אפשר להתכחש. עשית מעשה קסם ובזכותך כבר ירדתי יפה במשקל. ממש מודה לך על הטיפול והלוואי ותצליחי לעזור לעוד הרבה אחרים כפי שעזרת לי.