פארי, אני רוצה להיגמל!
צרי קשר לייעוץ לבדיקת התאמה
סיפורי ריפוי טיפולים רגשיים ואנרגטיים imageסיפורי ריפוי טיפולים רגשיים ואנרגטיים image
קודם כל אציין שאני מאמינה גדולה באפשרות של ניסים ונפלאות ובריפוי ספונטני. הייתי עדה לאינספור מקרים כאלה גם בחיי וגם בחיי אחרים. להלן מספר מקרי טיפול:
אישה צעירה בשנות ה30 לחייה הגיעה לטיפול לאחר שסבלה מבעיות שינה וטופלה במעבדות שינה ללא הצלחה. כבר בטיפול הראשון ישנה שינה עמוקה עד הבוקר.

אדם בשנות ה30 לחייו הגיע לטיפול עם תחושת חוסר תמיכה מהסביבה ומהעולם. "אין לי גב" זה הביטוי בו השתמש. לאחר הטיפול עדכן שהוא מרגיש אחרת. שהסביבה מגיבה אליו אחרת ושאנשים אומרים שנעים להיות בסביבתו. כמו כן אמר שבעיות גב שהיו לו מזה שנים נעלמו ושהוא יכול לעשות תנועות שלא יכל לעשות בעבר. בתחילת הטיפול לא ציין את בעיות הגב.. בעיות הגב ישבו על תחושת "אין לי גב" שחווה בחייו.

אישה בהריון בשבוע 38 הגיעה לטיפול לאחר שאובחן אצלה אגן צר והיה חשש שלא תוכל ללדת באופן טבעי בשל כך. כמו כן הומלץ לה לא לאכול ממתקים ופחמימות כדי שהעובר לא יגדל וזה יקטין את האפשרות ללידה טבעית. לאחר הבנת הסיבה לאגן הצר, נפתר הקונפליקט ובאותו רגע (פשוטו כמשמעו) הייתה ירידת מים והתינוק נולד בלידה טבעית וטובה.

אדם שהגיע  מאחר וחווה סבל בעבודתו הנוכחית ותוך כדי תקופת הקורונה היה לו קושי ופחד למצוא עבודה חדשה. תוך כדי הטיפול הגענו להבנות לגבי אמונות הקשורות בהעברה בין דורית במשפחה לגבי עבודה ופרנסה. לאחר הטיפול דיווח על כך שמוצא עניין חדש בעבודתו ואפילו שמח לעבוד בה.

אישה בשנות ב20 לחייה, הגיעה לטיפול לאחר שחוותה עצב וקשיים בחייה. הרגישה שחייה אינם הולכים בכיוון הנכון. הגיעה כדי לחזק את תחושת הביטחון בחיים והיכולת להביא את עצמה לידי ביטוי בלי לחשוש. לאחר הטיפול דיווחה שכבר בימים הבאים שלאחר הטיפול הרגישה וראתה איך המציאות משתנה לטובה. שהיא מרגישה מוגנת, מוכלת ושתומכים בה.                             

כוויה ביד ממגע ישיר בספירלות של תנור רותח טופלה מיידית ברייקי ותוך לילה הכווייה עברה לחלוטין. לא נותר סימן.

אני מאמינה שאם אנחנו מנקים התניות והשפעות שיש עלינו, אנו מתקרבים יותר למהותנו הטבעית והמציאות שלנו משתנה בהתאם לכך. אנו הופכים יותר מדוייקים, יותר בריאים, החיים שלנו תואמים את מה שחי בנו, ריפויים קורים, וניסים קטנים או גדולים מתרחשים. אפשר להחזיר את הכאב או הקושי למקור שלו, להתנקות ממנו ולהזמין ריפוי ושמחה לחיים.