פעל עכשיו

אל תחכה יותר

ברוכה הבאה,
החיים כאן על הפלנטה הזו יכולים להיות מאוד מאתגרים ולא פשוטים. לפעמיםאנחנו מתמודדים עם איזה פלונטר רגשי וסבוך, או חלילה מחלה, או צורך להחליט החלטה חשובה או שהגיע הזמן לעשות איזו קפיצה גדולה.
אני מומחית בקפיצות גדולות, עשיתי לא מעט כאלו בחיי, זה אף פעם לא קל ואני מאמנה שמשהו רוצה לעזור לנו. 
שלא סתם אנחנו פוגשים התמודדויות מסויימות וקשיים מסויימים.
אני כאן להגיד שאת לא לבד, ואם את רוצה מישהי שתחזיק לך את היד בדרך הזו, אני יכולה להיות המישהי הזו.
בטיפול 1 ולפעמים קצת יותר ניתן להגיע לשיפור משמעותי ואפילו לריפוי.

אני מאמינה שאם אנחנו מנקים התניות והשפעות שיש עלינו, אנו מתקרבים יותר למהותנו הטבעית והמציאות שלנו משתנה בהתאם לכך. אנו הופכים יותר מדוייקים, יותר בריאים, החיים שלנו תואמים את מה שחי בנו, ריפויים קורים, וניסים קטנים או גדולים מתרחשים. אפשר להחזיר את הכאב או הקושי למקור שלו, להתנקות ממנו ולהזמין ריפוי ושמחה לחיים.
קונסטלציה משפחתית image
בעיות, קשיים ומחלות לרוב יושבים על מטענים רגשיים לא מטופלים. לעתים אפילו לא שלנו. לעתים זה עשוי להרגיש כל כך גדול, מאיים ומתוסבך ואיך אפשר בכלל לגשת לטפל בזה. אם זה מרגיש כל כך גדול ייתכן שזה אפילו לא שייך רק לך. הקונסטלציה עוזרת לעשות בזה סדר, להתקדם, להביא אור וריפוי.
הקונסטלציה המשפחתית היא שיטה שפותחה ע"י התרפיסט הגרמני ברט הלינגר בשנות השמונים. בקונסטלציה המשפחתית ניתן לטפל בכל תחום: בריאות, נפש, רגש, טראומות, אתגרים, קשיים, מערכות יחסים וגם בטיפול באתגרים של הילד באמצעות ההורה. הטיפול מאפשר להגיע לאמיתות מסוימות, לטראומות שקרו וגרמו לחסימה או לבעיה להופיע, להגיע לסיפור שלא סופר ולתת לו הכרה. באמצעות ההכרה בדבר שגרם לחסימה נוצרת תנועה במערכת ויש זרימה. הטיפול מאפשר להשיב את הסדר על כנו.
איך זה עובד? 
בקונסטלציה המשפחתית האדם יבחר ייצוגים (חפצים/בדים/נציגים) לכל נושא שמעסיק אותו. מתוך הייצוגים עולים תחושות, אמיתות, סיפורים, טראומות ורגשות שהלכו עם אותו ייצוג. אנחנו לא יודעים להסביר את זה, אבל ממש נרגיש מה חש אותו אדם, מה מחלה מסויימת הייתה אומרת אם היו לה מילים, איך הרגשנו כילד בגיל מסויים ועוד. 
הרעיון המרכזי בשיטת הקונסטלציה המשפחתית הוא שבעיות וקונפליקטים בחיינו מקורם בדרך כלל בסיפור/ טראומה/ כאב שלא נתנו לו מקום, אם מימי חיינו ואם במשפחתינו, אפילו כמה דורות אחורה (העברה בין-דורית). ההכרה במה שגרם לבעיה מחזירה את הזרימה והסדר. ריפוי יכול להתרחש והשפעות מעכבות יכולות להתנקות ולהשתחרר מהמערכת.
סרטון המסביר על קונסטלציה משפחתית
תטא הילינג image
תטא הילינג זו שיטה עוצמתית שפותחה ע"י ויאנה סטייבל ב1995. זה טיפול גוף נפש אנרגטי. 
שיטת תטא הילינג מאפשרת לנו גישה לתת המודע שם ניתן להגיע לאמונות המגבילות, החסמים והפחדים שלנו. להבין את הסיבות העמוקות להימצאותם, לשחרר אותם ולהחליפם באמונות מקדמות ומעצימות.
ע"י שחרור אותן אמונות אנו מפסיקים להיות מנוהלים על ידם ויוצרים את המציאות שלנו מתוך מקום של בחירה אמיתית.
התטא מאפשרת ריפוי בכל תחומי החיים: בריאות, זוגיות, ביטחון, מימוש, קבלת החלטות ועוד.
העבודה עם התטא מאפשרת ליצור בחיינו את הדברים המדוייקים ביותר עבורנו