פארי לב-ארי

שחרור דפוסים מעכבים ואמונות מגבילות
בתחומי מימוש, מערכות יחסים ופחדים

להיות חופשי מהצורך בעישון, פחמימות ריקות, סוכרים ואלכוהולב4 השנים האחרונות עבדתי במרכז גמילה מוביל. טיפלתי במאות אנשים ועזרתי להם להפסיק התמכרות לעישון, פחמימות וסוכרים, אלכוהול והימורים.
מצאתי דרך לשלב בין הניסיון שצברתי בעבודתי במרכז הגמילה לטכניקות הטיפול בהן אני משתמשת בקליניקה.
בטיפול אנרגטי אחד המשלב שיטות כמו הילינג, רייקי ואקסס בארס ניתן להרגיע ולהשקיט את הצורך בפחמימות ריקות וסוכרים, בעישון, באלכוהול ובהימורים.
בטיפול אנחנו מזכירים לגוף ולמוח איך הוא היה לפני ההתמכרות, אני קוראת לזה חזרה למצב 0.
נבטל את החיבורים שיש לנו בין ההתמכרות לבין ההרגלים שאספנו, נעזור למח להרגיע את התלות באותו חומר ממכר.

איך זה עובד?
הגוף האנושי מורכב ממערכות רבות הפועלות במקביל ובהשלמה זו לזו. אחת המערכות החשובות ביותר היא מערכת העצבים, אשר מספקת את המידע החיוני לגוף ומאפשרת לו לתפקד בצורה תקינה. במקביל למערכת העצבים, קיימת מערכת אנרגטית בגוף האנושי, המורכבת מערוצים אנרגטיים שונים, הידועים גם בשם מרידיאנים.
כל מרידיאן מתחיל באחד מהאיברים הפנימיים ומסתיים באחד מהאיברים החיצוניים של הגוף. הערוצים האנרגטיים נושאים את האנרגיה החיונית בגוף ומאפשרים לה לזרום בצורה מאוזנת. כאשר הערוצים האנרגטיים פעילים ובריאים, הם מספקים אנרגיה וחיים לגוף.
כל ערוץ אנרגטי קשור לאיזור מסוים בגוף ומשפיע על הפעילות שלו. לדוגמה, ערוץ הכבד משפיע על פעילות הכבד ועל תהליכי העיכול, וערוץ הלב משפיע על פעילות הלב ועוד.
בעזרת טכניקות כמו רייקי ואקסס בארס, ניתן לשחזר את זרימת האנרגיה בערוצים האנרגטיים ולשפר את פעילות מערכת העצבים, להזרים אנרגיה לחסימות שההתמכרות קיבעה ולשחרר הרגלים מזיקים ודפוסים מעכבים.

אופן הטיפול:
את המפגש נתחיל בשיחה בה נבין את הסיבות שבגינן הגעת, מה חששות שלך, מה המטרות, אסביר על הטיפול, אנסה לתת מענה לחלק מהסיבות הרגשיות העומדות מאחורי ההתמכרות ואתן הנחיות המותאמות אליך.

לאחר השיחה, נתחיל בחלק האנרגטי. המטופל ישכב על מיטת הטיפולים בלבוש מלא, ויהיה מכוסה בסדין או שמיכה בהתאם לנוחותו.
בטיפול כמעט ואין מגע. בתחילה אניח ידיים על ראש המטופל ואלחץ על נקודות מסויימות בטכניקת רייקי ו Access Bars שנועדו לפתוח מחדש את ערוצי האנרגיה בגופך. ברוב הטיפול הידיים שלי יהיו באוויר מעל מרכזי האנרגיה בגוף (צ'אקרות).

תשלום:
עלות הטיפול הינה 1500 ש"ח כולל מע"מ. התשלום עבור הטיפול עצמו ועוד 2 טיפולים שינתנו באותה השנה במידת הצורך 

צריך שכל אדם ואדם ירקוד את ריקודו שלו, ישיר את שירו שלו ויכיר את קולו. שכל אדם ואדם ימצא ויכיר את אלוהיו וגם את אלוהיו שבתוכו. (פארי לב ארי).