להיגמל מפחמימות ריקות וסוכרים

איך זה עובד? ש לנו בגוף ערוצי אנרגיה, כשאשר ישנה התמכרות עשויות להיווצר חסימות בנקודות מסויימות, וככל שההתמכרות תגבר, כך החסימה תגדל. באמצעות שיטות כמו רייקי ואקסס בארס ניתן לשחרר את החסימות, כך שהאנרגיה הטבעית של הגוף תוכל להביא ריפוי ורוגע. בטיפול נחזיר את הגוף למצב -0 למצב שהיה לפני ההתמכרות. הגוף והמוח נזכרים איך היה לפני ההתמכרות. איך זה להיות בלי התלות בפחמימות הריקות ובסוכרים. הופכים להיות אדישים ורגועים לפחמימות הממכרות והסוכרים. 

האם חייב להאמין בטיפול כדי שזה יצליח? לא. הטיפול הוא טיפול אנרגטי ויעבוד גם למי שלא מאמין. 

אז מה אוכלים? הגמילה היא מחיטה וסוכרים. אין בעיה עם הטעם המתוק. פשוט יש להימנע מחיטה וסוכרים רגילים... אפשר להשתמש במקום בכוסמין וכו', בסילאן, דבש, מייפל, סטיביה וממתיקים נוספים.אפשר לאכול הכל, רק בגירסא הבריאה. היום הרבה יותר קל לאכול בריא ויש יותר מודעות. כמעט כל מתכון אפשר להכין בגירסא בריאה יותר. במקום קמח חיטה להשתמש בכוסמין )מי שלא מוריד גלוטן(, במקום סוכר נשתמש בסילאן, מייפל, דבש וכו' )זה לא מחזיר את ההתמכרות(. את כל השאר כרגיל. רק נימנע מהחיטה והסוכר. 

האם עליי לוותר על הטעם המתוק? אין לנו בעיה עם הטעם המתוק. זה פשוט הסוכרוז- הסוכר השולחני )סוכר לבן, חום, קנים, דמררה וסוכר סלק(. אפשר במקום להשתמש בסילאן, מייפל, דבש, סטיביה ותחליפים אחרים הקיימים בשוק. אתן גם תיראו שפחות תזדקקו לו. 

למי הטיפול מתאים? אנשים ששוברים דיאטות, אנשים שלא מצליחים לעמוד בפני פחמימות וסוכרים, אנשים המתמודדים עם אכילה רגשית, אנשים עם סוכרת או טרום סוכרת, אנשים עם כולסטרול גבוה, צליאקים, אנשים עם רצון לאכול בריא יותר ואנשים הרוצים להחזיר את השליטה באוכל. 

לאחר הטיפול: מרגישים טוב יותר, אוכלים בריא יותר, מרגישים קלילים, יורדים במשקל ומחזירים את השליטה לחיינו. הופכים להיות רגועים ואדישים לאותם מאכלים שקודם היה קשה להגיד להם לא. 

עלות הטיפול: עלות הטיפול הינה 1400 ש"ח כולל מע"מ. התשלום עבור הטיפול עצמו ועוד 3 טיפולים שינתנו באותה השנה במידת הצורך.

 

מוזמנת להתקשר ולהתייעץ. פארי 050-7501480